Чернівці • Рівне • Хмельницький • Івано-Франківськ • Львів
• Тернопіль • Луцьк • Кам’янець-Подільський • Коломия
0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Послуги

Лікування катаракти

Катаракта – це захворювання, яке характеризується помутнінням кришталика і викликає розлади зору. У більшості випадків дане захворювання є віковим, але може розвиватися і в молодих людей. Також катаракта може бути вродженою або розвиватися після отриманої травми ока.

Симптомами розвитку катаракти є:

Дана хвороба розвивається непомітно для людини і виявити її на початкових етапах можливо лише після ретельного обстеження. 

Коли катаракта тільки починається, мутніє лише маленька частина кришталика. Розвивається вона, зазвичай, повільно і зір падає поступово. 

Позбутися катаракти можливо шляхом проведення операції – факоемульсифікації. Це сучасний метод лікування катаракти, під час якого офтальмохірург видаляє старий помутнілий кришталик та імплантує штучний, так звану інтраокулярну лінзу (ІОЛ). В залежності від стану сітківки та зорового нерву зір може відновитися повністю або частково. 

Після проведення операції пацієнт повертається додому та майже не змінює ритм свого життя. 

У Центрі відновлення зору Анатолія Совви лікування катаракти проводиться двома способами – лазерним та ультразвуковим. Все індивідуально та по бажанню клієнта.

Ультразвукове видалення катаракти

Видалення помутнілого кришталика відбувається за допомогою ультразвукової голки через мікро розтин розміром в 1,8 мм. Даний метод проведення операції має більше ризиків, аніж лазерний. Під час видалення катаракти виникає нагрів ультразвукової голки всередині ока. Це призводить до пошкодження клітин рогівки та може призвести до її помутніння. Також, через те, що процес руйнування відбувається тільки при повному контакті з катарактою, може статися розрив зв’язок, які тримають кришталик, капсульної сумки або вивих кришталика в склисте тіло з випадінням. Після видалення природнього мутного кришталика офтальмохірург імплантує замість нього штучний – інтраокулярну лінзу. 

Дана операція зазвичай триває 10-15 хвилин та є безшовною.

Лазерне видалення катаракти

Лазерне видалення катаракти має переваги над ультразвуковим.

Видалення помутнілого кришталика відбувається за допомогою лазерного променю ND 1.44 мкм, який подається через спеціальний тоненький світловод на відстані 1 мм. Він взаємодіє з катарактою, розділяючи її на дрібні частинки, які легко відсмоктуються через тоненьку трубку. При цьому не відбувається пошкодження клітин рогівки, розриву зв’язок та капсульної сумки. Не виникає нагрів всередині ока.

Після видалення кришталика імплантується гнучка інтраокулярна лінза в складеному стані, яка самостійно розгортається всередині ока і надійно фіксується. 

Дана операція зазвичай триває 5-7 хвилин та є безшовною.

У Центрі відновлення зору Анатолія Совви великий вибір кришталиків. Ми використовуємо тільки високоякісні витратні матеріали та інструменти від світових виробників. У нашій базі ІОЛ є кришталики від таких виробників як «Alcon» (США), «Johnson & Johnson» (США), «Zeiss» (Німеччина), «Medicontur» (Угорщина), «Bausch + Lomb» (США), «Abbott Medical Opties Inc.» (Нідерланди), «1stQGmbH» (Німеччина), «AJL» (Іспанія), «Polymer Tehnologies International» (Індія), «Excellent Hi» (Індія), «Hanita Lenses Investments» (Ізраїль), «Xcelens S. A.» (Швейцарія), «Eagle optics Pvt» (Індія), «Ю Єс Оптікс» (Україна). 

На основі даних ретельно проведеного діагностичного обстеження спеціалісти Центру відновлення зору Анатолія Совви допоможуть підібрати кришталик, який відповідатиме згідно потреб пацієнта та його способу життя.

Основне, на що має орієнтуватися пацієнт при виборі інтраокулярних лінз – це результат, який він хоче отримати, тобто оптичні зміни. 

Кришталики поділяються на такі види:

Імплантацію інтраокулярних лінз проводять також після видалення прозорого кришталика. Дану операцію проводять пацієнтам, у яких природній кришталик не виконує свою функцію та потребує заміни на штучний.

Офтальмологи Центру відновлення зору Анатолія Совви завжди готові допомогти вам покращити зір. 

Повернення до списку