Чернівці • Рівне • Хмельницький • Івано-Франківськ • Львів
• Тернопіль • Луцьк • Кам’янець-Подільський • Коломия
0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Послуги

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору – єдиний визнаний офтальмологами метод, який допомагає повернути до 100% зору (за відсутності супутньої патології ока).

Ексімерлазерна корекція зору – ефективне  та безпечне лікування міопії (короткозорості), гіперметропії (далекозорості), пресбіопії та астигматизму. 

Під час лазерної корекції зору промінь лазера, спрямований на рогівку, випаровує найтонший її шар, щоб виправити кривизну та зміцнити. Ця процедура  дозволяє змінити заломлення світла в оці, сфокусувати його прямо на сітківку та отримати чітке зображення предметів на різних відстанях.

Процедура проводиться без госпіталізації, під місцевою крапельною анестезією і є практично безболісною. Пацієнт починає добре бачити вже через кілька годин після проведення цієї процедури. 

У Центрі відновлення зору Анатолія Совви ексімерлазерна корекція проводиться за допомогою сучасного лазера ALLEGRETTO WAVELIGHT EX 500, застосовуючи різні методики, в залежності від індивідуальних особливостей Ваших очей:

Кожен з методів ефективний, але кожен з них – індивідуальний. Індивідуальні програми допомагають відновити оптичну систему ока, природну бездоганність рогівки, що дозволяє отримати якісний зір. Лікар може спрогнозувати можливий результат лазерної корекції після діагностики. 

Якщо параметри рогівки не дозволяють провести ексімерлазерну корекцію зору, то у нашому центрі є альтернатива – покращення зору за допомогою імплантації факічних лінз (EPCL/ ЕPCLT).

Вартість операції буде залежати від декількох факторів, а саме – від параметрів рогівки, які діоптрії та методики, якою буде виконуватись операція.

Ексімерний лазер WaveLight EX500

У Центрі відновлення зору Анатолія Совви лазерна корекція зору проводиться на ексімерному лазері WaveLight EX500.

WaveLight EX500 – лазер останнього покоління, в якому втілені всі новітні досягнення офтальмологічної техніки. Це одна з інноваційних розробок компанії Alcon – провідного світового виробника обладнання для офтальмології.
WaveLight EX500 створений для проведення лазерної корекції зору персоналізовано. 

Для кожного пацієнта застосовується індивідуальна програма роботи механізму. Перед лазерною корекцією зору лікар робить розрахунки, які відповідають саме Вашим параметрам очей. Таким чином ми досягаємо максимальної точності та успішних результатів, навіть при високих ступенях порушень рефракції!

Ми обираємо найкраще, щоб здійснити Ваші мрії!

Коли можна робити лазерну корекцію зору?

Лазерну корекцію зору, як правило, роблять людям від 18 і до 45 років. Важливо, щоб за останній рік перед операцією гострота зору не змінювалася. 

До 18 років організм людини активно розвивається, в тому числі і зорова система. Всі органи, включаючи очне яблуко, продовжують формуватися. На думку лікарів, краще дати організму час на завершення всіх процесів росту і працювати вже з сформованою рефракцією. 

45 років – середньостатистичний вік, коли у людини в силу природних процесів починає погіршуватися зір. Починає розвиватися процес вікової далекозорості (пресбіопії) та виникає необхідність у використанні окулярів для читання. Причиною цього є вікові зміни кришталика ока, він втрачає свою еластичність та не може пристосувати очі до чіткого зору на близькій відстані. Тому, зробивши лазерну корекцію зору після 45-50 років, повністю позбутися окулярів не вийде. Буде необхідність у використанні окулярів для читання.

Протипоказання до лазерної корекції зору

До абсолютних протипоказань, коли не можна проводити операцію по корекції зору, відносяться:

• кератоконус;

• патологія (дистрофії, помутніння) рогівки;

• катаракта;

• глаукома;

• прогресуюча короткозорість;

• ряд захворювань сітківки;

• запальні захворювання очей.

Лазерну корекцію також не можна проводити під час вагітності і у період лактації, при цукровому діабеті. Наявність індивідуальних протипоказів лікар виявить при попередньому огляді.

ДО та ПІСЛЯ лазерної корекції зору 

Рекомендації до операції:

1. Записатися на обстеження та пройти комплексну діагностику зору у Центрі Відновлення Зору Анатолія Совви.

2. Не носити лінзи протягом 14 днів до рефракційного обстеження (і не одягати їх до операції).

3. Пройти рефракційне обстеження (розрахунок операції).

4. Визначитися разом з лікарем, яка саме методика Вам підходить та оприділитися з датою операції.

5. Здати аналізи та відвідати необхідних спеціалістів в межах обхідного листка.

6. Не вживати алкогольні напої за 3-4 дні до операції, в день операції не використовувати косметичні засоби.

7. Прийти в призначений день і час та зробити лазерну корекцію зору.

Рекомендації після операції:

1. На наступний день після операції Вам необхідно з’явитися на огляд в призначений час.

2. В ритм життя входимо поступово! На 14 день після операції Ви можете вмиватися, користуватися косметикою. Дивитися телевізор можливо на наступний день. Через 3 тижні при високій гостроті зору можливе керування автомобілем. 

3. Зорові навантаження на близькій відстані (читати, писати) необхідно зменшити протягом 2-х тижнів після операції при наявності зорового дискомфорту (втомлюваність, відчуття важкості в очах тощо).

4. Контактні види спорту (волейбол, баскетбол), відвідування бані, сауни не рекомендується до 3 місяців після операції.

5. Якщо світло приносить дискомфорт, рекомендується носити сонцезахисні окуляри. 

6. Дотримуватися всіх рекомендацій лікаря та схеми закапування очей.

7. Здійснювати контрольні обстеження через 1, 3, 6, 12 місяців після операції.

Лазерна корекція дає можливість отримати не тільки відмінний зір, але й разом з ним – свободу від окулярів та контактних лінз.

Почни життя без окулярів та лінз вже сьогодні!

Вартість операції буде залежати від декількох факторів, а саме - від параметрів рогівки, від діоптрійності та методики, якою буде виконуватися операція.

Повернення до списку