Чернівці • Рівне • Хмельницький • Івано-Франківськ • Львів
• Тернопіль • Луцьк • Кам’янець-Подільський • Коломия
0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Послуги

Комплексна діагностика зору у дітей

За статистикою – кожна третя дитина в світі має проблеми із зором.

Хочемо, щоб у наші дітки гарно бачили? – Тоді починаємо дбати про це змалку і живемо під гаслом: «Гарний зір бережемо з дитинства!».

Провідні практикуючі дитячі офтальмологи стверджують, що у дитинстві легше подолати більшість захворювань очей. Правильно встановлений діагноз та своєчасно розпочате лікування дозволяють у багатьох випадках відновити повноцінний зір. Адже у дитини попереду все життя, а порушення функції зору негативно впливає на всі аспекти розвитку та становлення дитини (погіршення успіхів у навчанні в школі, обмеження індивідуальних здібностей, а у подальшому у виборі професії). 

Центр Відновлення Зору Анатолія Совви – колектив професіоналів, який допомагає вчасно виявити наявність проблеми, та щиро піклується про маленьких пацієнтів.

В Центрі функціонує дитяче амбулаторне відділення, яке оснащене сучасним діагностико-лікувальним обладнанням. Наявність провідних технологій дозволяє провести повне діагностичне обстеження органу зору дитини. Всі методики є безконтактними та безболісними, що дозволяє дитині та батькам почувати себе безпечно та комфортно.

Дитячий офтальмолог приймає у м. Чернівці (з 3 років), м. Івано-Франківськ (з 6 років), м. Луцьк (з 8 років) та м. Кам'янець-Подільський (з 3 років).

За результатами комплексної діагностики для кожного маленького пацієнта складається індивідуальна програма лікування та спостереження. У нашому Центрі успішно впроваджені та використовуються новітні методики відновлення зору – візуальна терапія. Курс складається з 10-15 занять, під час яких застосовуються численні лікувальні технології, які ефективно впливають на наявні патологічні зміни, усувають їх та відновлюють роботу зорової системи дитини.

Дитяча оптика

У нашому Центрі працює салон «Оптика «AS», де можна вибрати сучасні,  безпечні та якісні дитячі оправи. Майстри-оптики на сучасному обладнанні виготовляють окуляри за рецептом будь-якої складності точно і якісно. 

Повернення до списку