Чернівці • Рівне • Хмельницький • Івано-Франківськ • Львів
• Тернопіль • Луцьк • Кам’янець-Подільський • Коломия
0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Послуги

Чистка капсули кришталика - YAG-дисцизія

У деяких пацієнтів після проведення видалення катаракти та імплантації інтраокулярної лінзи (ІОЛ) можуть розвиватись зміни капсули кришталика (вторинна катаракта), при цьому знижується чіткість зору. За статистикою 20% пацієнтів, яким було проведено видалення катаракти попадають у групу ризику по розвитку цих змін.

Вторинною катарактою називають розростання епітеліальних клітин, які залишилися на задній стінці капсули кришталика. Вона стає щільною, потовщується та знижується прозорість, внаслідок чого у людини погіршується зір.

Під час розвитку вторинної катаракти пацієнти відчувають симптоми, схожі з симптомами катаракти:

Таким пацієнтам рекомендується провести «чистку» задньої капсули кришталика – YAG-дисцизію. Вона виконується за допомогою YAG-лазера, проводиться амбулаторно та допомагає відновити чіткість зору.

Під час проведення YAG-дисцизії офтальмохірург руйнує центральну частину капсули кришталика. Процедура триває всього кілька хвилин, не потребує обезболення та постійного перебування в установі.

Перед процедурою YAG-дисцизії офтальмолог нашого Центру проводить ретельне обстеження прооперованого раніше пацієнта та проводить розрахунок параметрів для проведення операції.

Фактори ризику вторинної катаракти:

YAG-лазер в Україні

У мережі центрів AS YAG-лазер займає своє гідне місце в лазерної офтальмохірургії. Його характеристики чудово підходять для лікування вторинної катаракти і деяких інших патологічних станів, що зустрічаються в офтальмології. Хірургам доводиться працювати з тканинами різної щільності, виконувати розрізи, викликати коагуляцію в структурах передньої і задньої камер ока.

Універсальної лазерної установки для лікування всіх очних хвороб немає. Але в мережі центрів AS є всі відомі види лазерних установок в офтальмології, що дозволяє вибрати оптимальний, найкоротший шлях до відновлення зору у пацієнта. Зокрема yag-лазерна дисцизія задньої капсули кришталика при вторинній катаракті є Золотим стандартом у хірургічної офтальмології.Повернення до списку