Чернівці • Рівне • Хмельницький • Івано-Франківськ • Львів
• Тернопіль • Луцьк • Кам’янець-Подільський • Коломия
0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Послуги

Апаратне лікування зору у дітей

Апаратне лікування зору – це комплекс лазерних та комп’ютерних тренувань зору дитини, метою яких є стимуляція зорового аналізатору, підвищення гостроти зору, розвиток та закріплення бінокулярного зору, покращення тонусу очних м’язів та кровообігу орбітальних зон.

Залежно від встановленого діагнозу курс апаратного лікування може складатися з комплексу наступних методик. 

Лазерна стимуляція сітківки – сучасний метод лікування зору за допомогою лазерного променю 650 нм, який активує діяльність сітківки та стимулює зорові центри.

Магнітотерапія – вплив динамічного магнітного поля, лікувальний ефект якого зумовлений активізацією колбочкового апарату сітківки на фоні покращення трофіки тканин. 

Офтальмохромотерапія – вплив різних спектрів видимого світла, що викликає  фотобіоактивацію на молекулярному, клітинному, тканинному та системному рівнях. 

Вправи на макулостимуляторі та оптико-рефлекторні тренування стимулюють здатність ока до фокусування, покращують резерви акомодації та дають можливість чітко бачити предмети на різних відстанях.
При косоокості проводять заняття з відновлення рівного положення очей на удосконаленому апараті «Сінаптофор» та комплексі «Форбіс».

Принцип роботи синоптофору полягає в поділі полів зору – кожне око бачить своє зображення, і дитина намагається їх об'єднати, для чого поєднує осі очей і тренує тим самим очні м'язи. Подібними тренуваннями косоокість можливо лікувати без операції.

Рефлексотерапія. За допомогою окулярів-масажерів здійснюється стимуляція кровопостачання та активація рефлексогенних зон орбітальної ділянки.

Спеціальні лікувальні комп’ютерні програми містять ігри, що розвивають правильну фіксацію, локалізацію, підвищують гостроту зору, відновлюють та закріплюють бінокулярний зір. 

Методики апаратного та комп’ютерного лікування викликають у дитини цікавість та позитивні емоції, що сприяє отриманню максимального ефекту.

Контактна корекція у лікувальних цілях

У нашому Центрі працює кабінет дитячої контактної корекції. 

Як показує світова практика, корегувати зір у дітей за допомогою контактних лінз можна і необхідно, адже лінзи новітнього покоління виготовлені з відмінними якісними характеристиками та прекрасно сприймаються з дитячими очима. 

Наукові дослідження свідчать про те, що лінзи в окремих випадках уповільнюють розвиток короткозорості у дитячому віці.

М’які контактні лінзи використовують у комплексному лікування косоокості для відновлення м’язевої рівноваги.

Лікар-офтальмолог  призначає лінзи після детального огляду та діагностики, обирається оптимальний варіант та проводиться навчання маніпуляціям і догляду за лінзами.

В арсеналі «Оптики» контактні лінзи провідних оптичних лабораторій світу.

Кваліфіковані досвідчені спеціалісти, сучасні надточні методи діагностики, профілактика та своєчасне ефективне лікування збережуть дитячий зір.

Повернення до списку