0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Записатися на прийом
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
279892
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
127073
Записатися на прийом

Лазерна корекція в Україні

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору – логічний розвиток мікрохірургічного напрями виправлення порушень рефракції. Нанесення насічок на рогівку скальпелем для корекції рефракції практикувалося не рідко. Однак результати операцій були непередбачувані, а помилки хірургів і ускладнення частими.У середині 80-х років були створені всі умови для прориву в мікрохірургічної корекції зору:

 • Розроблена мікрохірургічна техніка виправлення рефракції.
 • Створений ексимерний (холодний) лазер.
 • З'явились комп'ютери і програмне забезпечення для управління складними системами.
 • З'явилися високоточні прилади для діагностики зовнішніх відділів очей.

З 1988 р ексімер-лазерна корекція зору тріумфально підкорює світ і стає Золотим стандартом мікрохірургічного лікування рефракції. Основною перевагою ексімер-лазерної корекції є передбачуваність результатів втручання, страховка від помилок хірурга, оскільки рухом лазера керує комп'ютер.

Показання до лазерної корекції зору

Межа оперативних можливостей методу знаходиться в межах (від +6 до -13 D) при далекозорості і короткозорості. Можлива ексимер-лазерна корекція астигматизму будь-якого ступеня.

Підготовка до лазерної корекції зору

Перед операцією обов'язкова поглиблена комп'ютерна діагностика зору в мережі центрів AS, після якої Вам запропонують можливі варіанти втручання, пояснять їх переваги і ризики. Разом з офтальмохірургами Ви робите вибір.

 1. Перед операцією обов'язкова поглиблена комп'ютерна діагностика зору в мережі центрів AS, після якої Вам запропонують можливі варіанти втручання, пояснять їх переваги і ризики. Разом з офтальмохірургами Ви робите вибір.
 2. Потрібно мінімальний набір загальноклінічних аналізів, які можна здати в мережі центрів AS або своїй поліклініці.
 3. У день корекції заборонена косметика, потрібні темні окуляри, за тиждень відмовляються від спиртного і носіння контактних лінз.

Лазерна корекція зору в Україні мережі центрів AS. Методики

 • Lasek. Ексимерний лазер працює в поверхневих шарах рогівки, зміцнюючи її і усуваючи дефекти рефракції. Метод має обмеження по товщині рогівки і ступеня порушення рефракції. Після втручання обов'язкові контактні лінзи на 4-5 днів.
 • Эксимерлазерная операція lasik. Ексимерний лазер працює в глибоких шарах рогівки. Спочатку формують клапоть з рогівки і зміщують його. Після лазерного впливу клапоть повертають на місце. Контактні лінзи не потрібні, але світлобоязнь і сльозотеча до кінця дня можуть зберігатися.
 • Super Lasik. Лазерна корекція на Україні мережі центрів AS - синтез останніх досягнень діагностики та лікування. Складне комп'ютерне обладнання дозволяє провести виборчу шліфування тільки тих ділянок рогівки, які спотворюють рефракцію. По суті – це якісний межа эксимерной корекції рефракції. Відновлюється сутінковий і нічний зір, а його гострота може перевищувати 100%.
 • Ексімер-лазерна корекція зору по методиці фемто-ласік. У всіх попередніх методиках для створення клаптя з рогівки використовують мікрокератом. Сучасні кератоми дозволяють формувати рогівковий клапоть товщиною 100 мкр і менше, але вони не страхують від помилок хірурга і порушують цілісність рогівки. Фемто-лазер позбавлений цих недоліків. Його використання розширює показання до лазерної корекції для людей з тонкою рогівкою, її аномаліями, зменшує ризик ускладнень і додатково підвищує якість корекції. Фемто-ласік вважається Золотим стандартом ексімер-лазерної корекції рефракції.

Протипоказання до лазерної корекції зору

Корекцію рефракції не рекомендують:

 1. При прогресуючій короткозорості (у т. ч. пресбіопії),
 2. За іншої офтальмопатології (запалення, катаракта та ін)
x

Новинка 2019 року - безконтактна корекція зору Wavelight Streamlight

Що це за методика та в чому її особливість? Чим відрізняється від звичайної лазерної корекції зору? Даний метод дозволяє провести операцію безконтактно та одним етапом (one step). Тобто, без застосування будь-яких хірургічних інструментів, що повністю виключає людський фактор.

Детальніше...

Лазерна корекція зору - актуальні питання

Поганий зір в XXI столітті зустрічаються часто, але фундаментальні розробки в сфері медицини дозволяють позбавити людину від багатьох проблем. Найбільш дієвою і безпечною методикою є лазерна корекція зору.

Детальніше...

ALLEGRETTO WAVE Eye-Q

ALLEGRETTO

Надшвидкісний хвильовий ексимерний лазер ALLEGRETTO WAVE Eye-Q є потужною вдосконаленою моделлю системи ALLEGRETTO (сертифікований FDA).

Детальніше...

OptiLASIK

Лазерна корекція OptiLASIK

Не так давно лідером лазерної хірургії ока стала методика superLASIK. Її принциповою відмінністю від femtoLASIKа був автоматичний рух лазера по заздалегідь побудованій wavefront-карті – спеціальній програмі на основі попередньої комп'ютерної діагностики зору. Це індивідуальна методика, унікальна для кожного пацієнта і для кожного ока.

Детальніше...

Мікрокератом для операцій

Мікрокератом для операцій

Процедура LASIK корекції складається з двох етапів: перший - формування тонкого лоскуту з поверхні рогівки, і другий етап - лазерна абляція (шліфування).

Детальніше...

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору

На сьогоднішній день існує більше 20 методів виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму. Однак найбільш ефективним офтальмологи всього світу визнають метод ексимер-лазерної корекції зору.

Детальніше...