0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:
Записатися на прийом
Проведено обстежень
в мережі центрів AS:
279592
Проведено операцій
лікарем А.І. Соввою:
127003
Записатися на прийом

Хірургічне лікування

Як покращити зір?

Наше сьогодення пов'язане з погіршенням екології, не правильним харчуванням та хибним способом життя. Це негативним чином впливає на увесь організм людини, зокрема на органи зору. І хоча наука та медицина впевнено крокує вперед, не всі пацієнти офтальмологічних клінік можуть похизуватися відмінними результатами лікування. Найчастіше страждають люди, які не поспішають на прийом до лікаря та звертаються до спеціалістів тоді, коли справи вже зовсім кепські. Але навіть в таких безнадійних випадках є шанс покращити ситуацію.

Сучасні методи поліпшення зору

Кожна людина, яка знає як це мати необхідність носити окуляри хоче якомога швидше позбутися цієї необхідності. Сучасні лінзи – один з ефективних помічників у цьому завданні. Але й від них інколи надто багато клопоту та незручностей. Постійні подразнення та почервоніння, покупка спеціальних розчинів та інші дрібні неприємності не викликають захвату. Один з найефективніших варіантів боротьби за вільне життя від окулярів та лінз – хірургічне лікування зору. Корекція зору – швидка операція, ціна якої, на жаль, не вирізняється доступністю. Але приголомшливий ефект від неї вартий потрачених коштів. Операція зору за участю лазера стала можливою в кінці вісімдесятих років минулого століття. І за тридцять років наука зробила багато помітних кроків вперед. Звісно, ризик є завжди. Але він мінімальний. Косоокість, глаукома, катаракта та інші серйозні захворювання можна подолати. Хірургічне лікування короткозорості та суттєве поліпшення зору відбувається не лише завдяки операції. Проблеми з зором вимагають комплексного підходу. Це і спеціальна гімнастика для очей, і пігулки та каплі, які допомагають відновити зір. Набуті та спадкові хвороби можна вилікувати вчасно звернувшись до спеціаліста.

Що робити при перших симптомах погіршення зору?

Операція зору - не завжди обов'язкова при найменших відхиленнях від норми. Існують методики зупинення прогресування офтальмологічних хвороб без хірургічних засобів. Багато людей не звертаються до лікарів, побоюючись, що їх одразу ж відправлять в операційну. Ні. Так не буває. Краще пройти діагностику очей на ранніх стадіях зорових порушень та вчасно виявити проблему, ніж потім докоряти собі за втрачений дорогоцінний час. Байдуже що призначить лікар для покращення зору, операція, пігулки, каплі. Головне, що проблема буде вирішена, а очі стануть здоровими.

x

Новинка 2019 року - безконтактна корекція зору Wavelight Streamlight

Що це за методика та в чому її особливість? Чим відрізняється від звичайної лазерної корекції зору? Даний метод дозволяє провести операцію безконтактно та одним етапом (one step). Тобто, без застосування будь-яких хірургічних інструментів, що повністю виключає людський фактор.

Детальніше...

Заміна кришталика

Сучасна лазерна заміна кришталика ока щодня проводиться у нашому центрі. Люди, які прагнуть зупинити втрату зору та повністю вилікувати очі при такому діагнозі як катаракта звертаються до нас та знаходять у нашому центрі висококваліфіковану допомогу.

Детальніше...

Лазерна корекція зору - актуальні питання

Поганий зір в XXI столітті зустрічаються часто, але фундаментальні розробки в сфері медицини дозволяють позбавити людину від багатьох проблем. Найбільш дієвою і безпечною методикою є лазерна корекція зору.

Детальніше...

Хірургія катаракти

Хірургія катаракти в Україні

Вперше помутнілий кришталик видалили на початку минулого століття. В результаті операції зір повертався, але назвати його повноцінним було ніяк не можна. Результати операції покращилися через 50 років, коли з'явилися перші штучні лінзи, які імплантували на місце видаленого кришталика.

Детальніше...

Лазерна коагуляція сітківки

Лазерна коагуляція сітківки

Сітківка вистилає зсередини очне яблуко. Дві третини її задній частині сприймають світло (оптична частина), а передня сліпа частина до краю зіниці покриває ззаду райдужну оболонку. Оптична частина кріпиться до підлягає тканин лише біля диска зорового нерва і зубчастої лінії.

Детальніше...

Криоретинопексія

Кріоретинопексія в Україні

Лазерна коагуляція сітківки в лікуванні розривів, відшарування, дистрофій і ретинопатій – Золотий стандарт сучасної офтальмохірургії. На жаль, недостатня прозорість (каламутність) оптичних середовищ на шляху променя лазера до сітківки виключає можливість застосування цього методу лікування.

Детальніше...

Вікова макулярна дегенерація

Макулой називають центр сітківки, куди потрапляє найбільша кількість світла. У ній сконцентрована найбільша кількість чутливих рецепторів, і вона відповідає за основне, центральне зір. У міру старіння і розвитку атеросклерозу між шарами макули скупчуються дрібні жовтуваті включення, які не знижують зір, але є провісниками або ранньою стадією вікової макулярної дегенерації.

Детальніше...

Крилоподібні пліва (птерігіум)

Крилоподібна пліва (птерігіум)

Людей, які страждають птеригіумом, легко помітити на вулиці серед перехожих. У них в куті ока, який ближче до носа, по склері зростає трикутна плівка. Вона може бути невеликих розмірів, а може займати половину склери і наповзає на рогівку.

Детальніше...

YAG-дисцизія

YAG-дисцизія

YAG-лазер, який використовується в офтальмології, легований іонами неодиму. Він володіє невеликою потужністю до 50 Вт. В офтальмології використовують його ріжучі властивості, які можна точно визначити за глибиною впливу та іншим параметрам. Найчастіше його властивості використовують при лікуванні вторинної катаракти. Операція називається yag-лазерна дисцизія задньої капсули кришталика.

Детальніше...

Кросслінкінг

Крослінкінг

Запропоновано багато методів корекції кератоконуса. Але, як показала практика, без втручання офтальмохірургів захворювання не піддається лікуванню.

Детальніше...

YAG-ірідотомія

Лазерна іридотомія в Україні

Терапія глаукоми передбачає гіпотензивну медикаментозне лікування, хірургію та метаболічну корекцію наслідків хвороби за допомогою фармако - фізіотерапії. Своєчасне лікування глаукоми на першій стадії розвитку хвороби після комплексної діагностики в центрах AS при індивідуальному підборі сучасної фармакотерапії дозволяє тривалий час підтримувати в нормі очний тиск, уникати нападів і ускладнень хвороби.

Детальніше...

YAG-трабекулотомія

YAG-трабекулотомія

Відомо три основних способи гіпотензивної терапії глаукоми: фармакотерапевтичний, лазерний та хірургічний. Медикаментозне лікування найбезпечніше в тому сенсі, що виключає постопераційні ускладнення.

Детальніше...

ALLEGRETTO WAVE Eye-Q

ALLEGRETTO

Надшвидкісний хвильовий ексимерний лазер ALLEGRETTO WAVE Eye-Q є потужною вдосконаленою моделлю системи ALLEGRETTO (сертифікований FDA).

Детальніше...

OptiLASIK

Лазерна корекція OptiLASIK

Не так давно лідером лазерної хірургії ока стала методика superLASIK. Її принциповою відмінністю від femtoLASIKа був автоматичний рух лазера по заздалегідь побудованій wavefront-карті – спеціальній програмі на основі попередньої комп'ютерної діагностики зору. Це індивідуальна методика, унікальна для кожного пацієнта і для кожного ока.

Детальніше...

Мікрокератом для операцій

Мікрокератом для операцій

Процедура LASIK корекції складається з двох етапів: перший - формування тонкого лоскуту з поверхні рогівки, і другий етап - лазерна абляція (шліфування).

Детальніше...

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору

На сьогоднішній день існує більше 20 методів виправлення короткозорості, далекозорості та астигматизму. Однак найбільш ефективним офтальмологи всього світу визнають метод ексимер-лазерної корекції зору.

Детальніше...

Імплантація факічних лінз

Імплантація факічних лінз

Імплантація факічних (внутрішньоочних) лінз – установка спереду (передньокамерні лінзи) або позаду (задньокамерні лінзи) райдужної оболонки штучних полімерних імплантатів для корекції рефракції. Факічні лінзи (на відміну від афакічних) встановлюють при збереженому кришталику. Вони відіграють роль звичайних контактних лінз, але розташовуються всередині ока за рогівкою.

Детальніше...

Лазерна та ультразвукова факоемульсифікація

Лазерна та ультразвукова факоемульсифікація

Більш ніж 85% пацієнтів Центра «AS» обирають лазерну факоемульсифікацію. Наш досвід показує більш безпечне проведення операції саме лазерною методикою.
При застосуванні лазерної методики (у порівнянні з ультразвуковою) скорочується час операції до 5-7 хвилин, нема небезпеки термічного пошкодження тканин ока, використання малого вакууму безпечніше для сітківки, відсутність тракції ядра знижує пошкодження цинових зв'язок.

Детальніше...

Хірургічне лікування глаукоми

Хірургічне лікування глаукоми

Відкритокутова глаукома протікає більш доброякісно, ніж закритокутова. Для вирівнювання внутрішньоочного тиску при відкритокутовій глаукомі досить незначно допомогти органу зору, створивши додаткові можливості відтоку рідини з передньої камери ока або наростити прохідність анатомічних шляхів відтоку.

Детальніше...