0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
0 800 331 331
Записатисяна прийом
Подати заявку
Совва Анатолій Ігорович
Змінити мову:

Лазерна корекція

Лікування катаракти

Діагностика зору

Новий ексімерний лазер
ALLEGRETTO WAVELIGHT EX 500

Записатися на прийом
Записатися на прийом
"Якщо у тебе є очі, то це ще не означає, що у тебе є зір..."
Бі Дорсі Орлі

Центр відновлення зору «АS»
Центр Вищої Акредитаційної Категорії

Якість діагностики і лікування двічі підтверджено Міжнародним сертифікатом якості ISO 9001. Керівник центру і провідний хірург - Анатолій Ігорович Совва - член Європейської асоціації катарактальних та рефракційних хірургів, офтальмохірург вищої категорії, стаж роботи понад 25 років. Ми використовуємо обладнання провідних світових виробників та сучасні методи діагностики зору в Україні.

Читати далі

З моменту початку роботи центр отримав безліч нагород і сертифікатів якості

Детальніше

Наші філіали

ЧернівціЛьвівЛуцькХмельницькийТернопільІвано-ФранківськРівне
Рівненська область
Перейти на сторінку центру

Рівне
вул. Гагаріна, 75
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Волинська область
Перейти на сторінку центру

Луцьк
проспект Волі, 52
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Львівська область
Перейти на сторінку центру

Львів
вул. Юрія Липи, 20
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Хмельницька область
Перейти на сторінку центру

Хмельницький
вул. Толстого, 7
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Тернопільска область
Перейти на сторінку центру

Тернопіль
вул. Мазепи, 28
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Івано-Франківська область
Перейти на сторінку центру

Івано-Франківськ
вул. Незалежності, 65
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Чернівецька область
Перейти на сторінку центру

Чернівці
вул. Комарова, 32-Б
тел. 0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Знайти центр

Наші спеціалісти

spec_one
Совва
Анатолій
Ігорович
Керівник Центру Відновлення Зору Анатолія Совви
Заслужений лікар України
Головний лікар
Офтальмохірург
spec_one
Гончарюк
Світлана
Василівна
Офтальмолог
spec_one
Болган
Сергій
Володимирович
Офтальмолог
Офтальмохірург
spec_one
Тимофійчук
Світлана
Володимирівна
Дитячий офтальмолог
spec_one
Минчуна
В'ячеслав
Михайлович
Офтальмолог
spec_one
Дзер
Олександр
Олександрович
Офтальмолог
Офтальмохірург
spec_one
Макаровська
Ірина
Миколаївна
Офтальмолог

Новини нашого центра

25.08.20

Ексімерлазерна корекція зору в Івано-Франківську!

Читати далі
02.04.20

У нас нова послуга – безкоштовна онлайн-консультація

Читати далі
12.03.20

Комплекс для аналізу сльози

Читати далі
12.02.20

Науково-практична конференція офтальмологів «Ophthalmic School, Lutsk, 2020»

Читати далі
Читати всі новини

Центр відновлення зору Анатолія Совви: офтальмологічні послуги, діагностика зору.

 • це багатолітній досвід роботи;
 • професійний колектив спеціалістів;
 • новітнє обладнання;
 • використання в роботі передових методик світової офтальмології;
 • безліч міжнародних нагород і дипломів;
 • одна з найбільших в Україні баз штучних кришталиків;
 • чуйне ставлення до кожного пацієнта.

Центр відновлення зору Анатолія Совви – це сучасний Центр з потужною лікувально-діагностичною базою і розвиненою мережею представництв в Західній Україні. Центр відновлення зору Анатолія Совви – це щорічно більш ніж 2500 операцій і більше 14000 діагностико-консультативних оглядів.

Якість діагностики і лікування двічі підтверджено Міжнародним сертифікатом якості ISO 9001. В арсеналі Центру відновлення зору Анатолія Совви – різноманітне і сучасне обладнання, яке дає можливість надання діагностичних і лікувальних послуг на високому рівні, як дорослим так і дітям.

Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору в Україні на даному етапі вже досягла немислимих масштабів. Офтальмологи проводять величезну кількість таких операцій по всій країні, повертаючи людям можливість відмінно бачити. Лазерна корекція є альтернативою окулярам і контактним лінзам. Цей вид лікування проводиться людям віком від 18 до 40 років, у випадку, коли корекція окулярами чи лінзами неможлива, або, якщо через свою роботу при носінні контактних лінз або окулярів відчувається дискомфорт, або це для них недопустимо. Ця процедура є безболісною і триває декілька секунд. Цей вид лікування дає можливість людям активно займатися спортом та вести енергійний спосіб життя.

Лікування катаракти

У сучасному світі діагноз «катаракта» – це зовсім не вирок. В нашому Центрі застосовують фемтолазерну, лазерну та ультразвукову методику лікування катаракти. Перевага фемтолазерної та лазерної методики в тому, що під час операції не відбувається нагрівання в середині ока. Лазерний промінь взаємодіє з катарактою, перетворюючи її в дрібні частинки, які легко відсмоктуються через тоненьку трубочку. Операція зазвичай триває 5-7 хвилин і вона є безшовною. Така операція виконується амбулаторно, без перебування в лікарні. Після операції пацієнт достатньо добре бачить вже після декількох годин, а максимальна гострота зору відновлюється за період від 2 днів до 1 тижня. Багато пацієнтів вже на наступний день після операції продовжують вести свій звичайний спосіб життя. Ці методи лікування визнані лікарями-офтальмологами найбільш ефективними, надійними, безболісними і нетравматичними методами видалення катаракти.

Лікування кератоконус

Кератоконус – це захворювання рогівки, що призводить до її поступового витончення, зниження міцності та випячування під дією внутрішнього тиску. Лікування кератоконуса – кросслінкінг – проводиться одноразово та дає збільшення міцності рогівки, що дозволяє зберегти зір. А на ранніх стадіях захворювання, після лікування, можливе підвищення гостроти зору.

Укріплення сітківки ока

Сітківка – це внутрішня оболонка ока, на якій розташовуються клітини, що забезпечують зорове сприйняття. Саме від стану сітківки залежить якість зору. Зміцнити сітківку ока можна за допомогою лазерного впливу. Лазерні промені сприяють зрощенню сітківки з судинною оболонкою. Такий метод доцільно застосовувати в тих випадках, коли є небезпека відшарування сітківки. У випадку неможливості проведення лазерного лікування є альтернативний варіант – за допомогою рідкого азоту – кріоретинопексія.

Лікування птеригіуму

Птеригіум – це захворювання, яке характеризується появою новоутворення на очах пацієнта. Найчастіше воно виникає з боку внутрішнього кута ока у вигляді складки. Це новоутворення може збільшуватися в розмірах і закривати більшу частину рогівки. Видалення птеригіуму – хірургічне. Операцію необхідно проводити до того, як птеригіум досягне центра рогівки, так як після його видалення може залишитись помутніння рогівки або рубець і в результаті цього можливе погіршення зору.

Yag-дисцизія

Найбільш частою причиною зниження зору після стандартної операції з приводу катаракти є помутніння задньої капсули, яка покриває штучний кришталик. Методом лікування такого ускладнення є задня капсулотомія YAG-лазером. Принцип цього методу полягає в наступному. Лазером хірург ніби пропалює в капсулі кришталика простір для світла, щоб відновити зір. На сьогоднішній день YAG-лазер вважається кращим способом лікування даної хвороби. Процедура проводиться амбулаторно. Вона абсолютно безболісна і не вимагає ніякої анестезії.

Імплантація факічних лінз

Факічна лінза працює так само як звичайна контактна лінза. Різниця тільки в тому, що розташовуючись в середині ока вона корегує зір раз і на завжди, вона є невидимою і не викликає ніяких відчуттів. Лінза імплантується в око на все життя, але при необхідності може бути вийнята з ока, без порушень його структури і анатомії. Зір відновлюється практично одразу після операції. Факічна внутрішньоочна лінза призначається пацієнтам з:

 • високим ступенем далекозорості, короткозорості та астигматизму;
 • при тонкій рогівці;
 • при синдромі сухого ока;
 • при кератоконусі після терапевтичного укріплення рогівки;
 • для пацієнтів з широкими зіницями і при підвищеній потребі до якісного нічного зору.

«Айлія»

Препарат «Айлія» використовується для лікування патологій сітківки. Препарат «Айлія» вводиться методом внутрішньоочних ін’єкцій, що дозволяє покращити і підтримати зір пацієнтів.

Нічні коригуючі лінзи

Нічні лінзи (Орто-К лінзи) застосовуються для виправлення короткозорості. Їх надягають на ніч, а вранці знімають. Це забезпечує хороший зір протягом дня без контактних лінз та окулярів. Такий метод корекції носить назву ортокератологія, і заснований на ефекті коригування рогівки.

Унікальне обладнання

В арсеналі центру вiдновлення зору Анатолiя Совви знаходиться різноманітне і сучасне обладнання, яке забезпечує можливість надання діагностичних та лікувальних послуг на високому рівні, як дорослим (від 18 до 80 років), так і дітям (до 18). Це сучасне медичне обладнання потрапляє в руки команди кваліфікованих лікарів-офтальмологів, які надають послуги лікування глаукоми і катаракти, лазерну корекцію зору і багато іншого.

Команда професіоналів

Більше 25 років активної роботи дозволяє нам вважатися центром, який надає професійну діагностику зору в Західній Україні. Наш Центр вiдновлення зору Анатолiя Совви - це команда професіоналів, яка більше 25 років успішно працює разом з офтальмологом і хірургом Анатолієм Ігоровичем Соввою.

У 2008 році Центр відновлення зору Анатолія Совви був сертифікований за міжнародною системою управління якістю стосовно надання офтальмологічних послуг (ДСТУ ISO 9001: 2001), 04.11.2011 ЦЦентр був повторно сертифікований за міжнародною системою управління якістю стосовно надання офтальмологічних послуг (ДСТУ ISO 9001: 2001).

Сьогодні Анатолій Ігорович Совва  це перший лікар в Україні, який пройшов навчання під керівництвом академіка С.Федорова в МНТК МР в Москві і отримав дозвіл на використання лазерної методики видалення катаракти.