Черновцы • Ровно • Хмельницкий • Ивано-Франковск • Львов
• Тернополь • Луцк • Каменец-Подольский • Коломыя
0 800 331 331
(звонки со операторов бесплатные)

Оставить отзыв

Уважаемые пациенты и посетители Центра восстановления зрения Анатолия Соввы!

Мы ценим Ваше доверие и стремимся делать все возможное, чтобы ежедневно предоставлять Вам услуги высшего уровня!
Ваше мнение о работе Центра является очень важным для нас! Любые отзывы, как положительные, так и критические, помогают совершенствовать наши услуги, обеспечивать удовлетворенность пациентов и поддерживать качество нашей работы на самом высоком уровне.

Спасибо каждому из Вас за выбор и обратную связь!

Мы обязательно рассмотрим каждое сообщение!

Микола Михайляк
Дуже чудова клінніка!! Приємний персонал!! Лазерна корекція зору пройшла, швидко,безболісно!! Після операції деякий час дискомфорт,та сльозотеча. Але воно того коштує!!! Почалося нове життя!!!Зір 100% на оба ока)) Рекомендую всім. Головне не боятися!! Дуже велике спасибі лікарю СОВВІ ,що подарував новий зір. У вас золоті руки.Хай вам Бог дає здоров'я та натхнення на вашу тяжку, вкрай відповідальну роботу. Ще раз вам дякую. !!!!!
Сафроняк Юрій Олексійович
Висловлюю щиру подяку Центру "AS" а особливо Болгану Сергію Володимировичу та Дзеру Олександр Олександровичу за успішно проведену операцію 04.02.2019р. кросс-линкинга на ліве око. Сама операція пройшла швидко та безболісно. Всім рекомендую Центр "AS"!
Дмитро Сидорук
Дякую всім лікарям, обслуговуючому персоналу клініки за чуйне професійне ставлення до хворих
Дмитро Сидорук
В цій клініці проводили мені операцію. Персонал кваліфікований та відповідальний Дякую всім лікарям, обслуговуючому персоналу клініки за чуйне професійне ставлення до хворих.
Півторан Тетяна Вікторівна
я Півторан Тетяна Вікторівна була прооперована 17.10.2018 .задоволена результатом операції.сподобалось відношенння персоналу.дякую лікарям які мають великий рівень кваліфікації.
Христина
В цій клініці проводили мені операцію,персонал привітний та відповідальний!!!! Велике спасибі)
Туцький Дмитро
Операція пройшла успішно. Дуже задоволений, найбільше сподобалося що операція тривала 15 хв, та після операції я одразу мав покращений зір!
Ірина Потопляк
Я робила у цій клініці, лазерну корекцію зору, уже пройшов місяць, з дня операції, а я досі не можу повірити що чудеса таки існують, і зір можна повністю відновити) Я неймовірно вдячна, Анатолію Ігоровичу, та усій команді спеціалістів, які допомогли реалізувати мою мрію, а ще окрема подяка, за привітних та доброзичливих людей, які загалом там працюють.Час в клініці після операції, пройшов добре,все зрозуміло пояснили, надали усі потрібні каплі, та вітаміни, добре доглядали, та з уважністю ставились, даючи відповіді на всі питання які турбували, додому поїхала щаслива, та з новим зором. Пройшов місяць, мої очі здорові, відчуваю себе чудово, їздила на потрібні післяопераційні перевірки,і можу з впевненістю сказати,що зовсім не жалію про те,що звернулась саме сюди. Дуже вдячна за це диво, я ніби заново народилася.
Ольга Павлик
Доброго дня! В березні, я робила корекцію на обидва ока! Чесно кажучи, зразу після операції мене дуже боліла голова! Але вже десь 1-1,5 год я реально побачила ефект.
Стецька Тетяна Василівна
Операція пройшла успішно, організація роботи персоналу клініки на вищому рівні. Лікарі високої кваліфікації. Оцінка роботи – відмінно.
Леся Боришко
Всім доброго дня! 02.04.2018 року мені було проведено лазерну корекцію зору на ексімер-лазерному комплексі ALLEGRETTO WAVE Eve-O.Корекцію провів хірур клініки Анатолія Совви Болган С.В., за що я дуже вдячна йому та всьому персоналу клініки.
Стецька Тетяна Василівна
Висловлюю щиру подяку Центру "AS" за успішно проведену операцію 12.03.2018року. Дякую всім лікарям, обслуговуючому персоналу клініки за чуйне професійне ставлення до хворих.
Оля Павлик
12.03.2018 мені зробили лазерну корекцію! операцією дуже задоволена, результат я побачила вже практично через годину! дуже вдячна лікарю Болгану С.В. і всьому персоналу!
Адамчук Лідія
Я безмежно рада, що мені допомогли отримати довгоочікувану свободу від лінз та окулярів)) Мені повністю відновили зір! І все це завдяки клініці AS та офтальмохірургу Анатолію Совві!!! І я хочу звернутися до тих людей які вагаються, робити лазерну корекцію чи ні. Не бійтесь, результат перевершить всі ваші очікування! Сама операція пройшла безболісно та швидко! А лікарі тут всі привітні та уважні)) Всім раджу!!!!
Ющак Андрій Богданович
2.05.2018 я робив корекцію в м.Чернівці сам приїхав зі м. Тернополя завдяки лікарю Анатолію Совви я почав лутше бачити в мене капець був сильно поганий зір я дуже сильно дякую що саме він повернув мені зір тому раджу в кого поганий зір звертайтесь немає чого боятись.
Геєць наталія. Городенка.
У мене був діазноз міопія високого ступеня (вродженна короткозорість) Мені зробили лазерну корекцію зору. Операція пройшла успішно. Там працюють професіонали, знавці свого діла. Відношення до паціентів на високому рівні. Я рекомендую центр відновлення зору доктора Совви.
Стрілецька Катерина
Багато вражень!!!! Приємних вражень!!! Сьогодні мені робили лазерну корекцію зору. Процедура не з приємних але воно того варте. Це зовсім не боляче, головне уважно слухати і виконувати те що говорить лікар, тоді результат буде кращий. Лікар завжди зі мно говорив перет тим як щось робив він мені казав що він робить для чого він це робить. Взагалі я дуже задоволена відношенням до мене. Коли я вийшла з операційної кімнати я вже краще бачила (я бачила лице секретарки яка сиділа на реєстратурі) що для мене це дивно, тому що я на витяноту руку не могла прочитати книги. Поки що, перший день, я задоволена. а дальше будем бачить. дуже Дуже задоволена. Я до останнього не могла повірити що я щось буду бачить. але я поачила який номер машини, я побачила сміття на коврику.....=) Дякую за вашу відповідальність, за вашу роботу, за вашу уважність до мене=) Особиста подяка звичайно хірургу, за серйозність і уважність до мене. Дякую
Табарану Микола Миколайович
Я,Табарану Микола Миколайович,28.02.18 зробив лазерну корекцію.Гарно дякую хірургу Болган С.В. ЗА ЮВЕЛІРНУ РОБОТУ!!!Також хочу подякувати всьому персоналу клініки за гарно організовану роботу та ставлення до пацієнтів!РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ ХТО МАЄ ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗОРОМ!!!
Андрій
Хочу подякувати лікарям клініки, які допомогли мені знову дивитись на світ по новому, як здорова людина. Перш за все дякую Саші Дзеру, який проводив операцію!!!
Марія
Велике спасибі вашій клініці за можливість побачити світ у всіх його барвах, особлива подяка моєму хірургу Болгану С.В, за фахово проведену операцію.
1 - 20 из 372
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец Все