Черновцы • Ровно • Хмельницкий • Ивано-Франковск • Львов
• Тернополь • Луцк • Каменец-Подольский • Коломыя
0 800 331 331
(звонки со операторов бесплатные)

Вопросы к доктору

На этой странице Вы можете задать свой вопрос врачу из Центра восстановления зрения Анатолия Соввы.
Ответ вы получите в кратчайшие сроки на свою электронную почту.

Будем рады помочь Вам!

Данилко Олександр Петрович спрашивает:
Доброго дня, хочу запитати чи в вашій клініці виконують лазерну корекцію зору по технології Femto LASIK, якщо так то яка ціна даної операції?
Ответ:
Доброго дня. Ми відмовилися від цієї технології.
Николайчук Ганна спрашивает:
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, моя мама осліпла та лікарі кажуть, що нерв відмер, чи можливо щось у даній ситуації зробити, аби вона хоч трошки бачила?
Ответ:
Доброго дня. На жаль ні.
Гурський Андрій Андрійович спрашивает:
Доброго дня в мого знайомого є інвалідність і через це у нього косина ока чи можна це якось вилікувати. Діагноз лівобічний гімапарез
Ответ:
Доброго дня. Нажаль ми не зможемо Вам допомогти.
Марія спрашивает:
Доброго дня) у вас проводять оперативні втручання для усунення косоокості? Якщо так, то яка ціна?
Ответ:
Доброго дня. На жаль ні.
Чобану Любов Йосипівна спрашивает:
Доброго Дня! 30 жовтня я була на прийомі у лікаря, мені підібрали лінзу і дали замовлення, коли буде можна забрати???
Ответ:
Добрий день. Ваші лінзи замовили, строк виготовлення від 1 до 2 місяців. Тільки вони будуть доставлені, то Вас одразу запросять до нас в Центр. Лікар Вам особисто передзвонить.
Дронь Ігор Анатолійович спрашивает:
Доброго дня, у мене є таке питання, давно хочу і думаю зробити лазерну корекцію зору, наразі -5 праве око і -4 ліве, і так вже тримається років 15, я сам з Чернівців, але тимчасово закордоном, напишіть будь ласка, яка вартість + - послуги з лазерної корекції відновлення зору і чи є якись термін точний скільки у мене протримається відновлений зір?? Дякую гарно за відповідь..
Ответ:
Доброго дня. Вартість починається від 10000 грн за одне око. Зір не має погіршуватись після корекції якщо не буде травм або провокуючих факторів.
Nadia спрашивает:
Чи можна робити лазерну корекцію при -9(короткозорість)?
Ответ:
Треба зробити розрахунок операції.
Чабан Анатолій спрашивает:
Доброго дня! У моєї дружини поставили діагноз токсоплазмоз , проявився погіршенням зору на лівому оці (пляма по середині ока,через яку не видно).Хворобу "залякували",та зір не покращився. Чи лікується така проблема у Вашій клініці? Дякую.
Ответ:
Доброго вечора. На жаль ми не можемо Вам допомогти.
Kateryna спрашивает:
Доброго дня! Які ціни у вас на методи lasek/super lasek ? Та в якому місті ви робите операції по таким методам?
Ответ:
Доброго вечора. Вартість від 10000 грн за одне око. Корекція проводиться в Чернівцях, Хмельницькому, Івано-Франківському, Рівному, Тернополі
Устенко Павло спрашивает:
Доброго дня. Яка ціна лазерної корекції зору на два ока.
Ответ:
Доброго вечора. Вартість від 10000 грн за одне око.
Жук М.С. спрашивает:
Проводил у вас обследования несколько дней назад, поставили диагноз ЦСХ ,сказали через 3 месяца прийти на проверку,но заметил всего пару дней и состояние значительно улучшилось,скажите может ли за такой короткий термин жидкость или как там правильно под сетчаткой рассосаться?
Ответ:
Теоретически все возможно. Надо сделать ОСТ и проверить.
Лазар Олександра Валеріївна спрашивает:
Скажіть, будь ласка,чи можливо безкоштовно записатися на прийом,якщо є електронне направлення від сімейного лікаря?(м.Чернівці)
Ответ:
Так. Можна.
Йосип Іванович спрашивает:
Добрий день пане лікарю! Мене цікавить чи видається лікарняний на час реабілітації після лазерної корекції? Служу в армії є високоінтенсивні фізичні навантаження
Ответ:
Доброго ранку. Ми видаємо витяг з історії хвороби. В місцевий лікар виписує лікарняний.
Герушинський І І спрашивает:
Доброго дня. Скільки коштує діагностика у вашій клініці?
Ответ:
Від 300 грн
Нестерук Тарас Володимирович спрашивает:
Добрий день!Два місяці тому проходив ВЛК на військову службу за контрактом в НГУ,діагностували кератоконус 1 стадії сказали що потрібно робити крос лінкінг.Цікавить таке питання,чи зможу після крос лінкінгу підписати контракт і який курс реабілітації?скільки часу?
Ответ:
Доброго ранку. Ми не знаємо чи зможете Ви підписати контракт. Це питання не до нас. Термін післяопераційного періоду декілька тижнів. Операцію робіть як можна скорше бо ця хвороба прогресує і потім виправити зміни які вона зробила на рогівці не можливо.
Марчук Інна Вікторівна спрашивает:
Скільки коштує лазерна операція по видаленню птергіума і чи робиться операція коли на одному оці з двох сторін
Ответ:
Доброго дня. Лазерна операція на птерігіум не проводиться. Тільки хірургічно. Коли с двох сторін також робиться. Це буває не рідко. Вартість від 2280 грн.
Шебела Віталій Омелянович спрашивает:
Добрий день. Віталій, 32 роки Останній раз повне обстеження зору робив 4 роки тому, на той момент в мене було -1.75 на обидва ока з яких 1.25 астигматичне 0.5 міопія. На разі ситуація дещо погіршилась, В моєї дівчини була подібна ситуація з зором, ми були в Польші, в неї було -2 на обидва ока, так само частина астигматична і міопічна, Їй прокапали очі і через тиждень виписали окуляри -1, вже 1 рік нормально бачить, навіть каже що краще ніж були окуляри -2. Чи проводить ваша клініка подібне лікування? Відчуваю що зір повільно але падає (багато працюю за компютером), після відпустки трохи відновлюється, хотілося б це зупинити і зняти міопію. Дякую
Ответ:
Доброго вечора. Приходьте на обстеження. Думаємо ми зможемо Вам допомогти.
Якименко Андрій спрашивает:
Задумався про корекцію зору. Цікавить, які саме технології ви використовуєте? FemtoLASIK, SuperLASIK, LASIK, ReLEx SMILE ?
Ответ:
Lasik та StreamLight
Кухар Наталія спрашивает:
Добрий день. Бабусі 77 років. 7 років тому зробили операцію на глаукому і заміну кришталиків на обидва ока. Після операції постійно капала краплями. В цьому році з лютого місяця почався кон'юктивіт. Дуже сильне почервоніння та виділення з очей. Пролікувалася, стала капати краплями і знову та сама картина.Знову пролікувалася. Тільки стала закапувати краплями - знову почервоніння. Підкажіть, будь ласка, що робити, бо без крапель піднімається очний тиск.
Ответ:
Доброго дня. Зверніться до лікаря для зміни крапель.
Гожда Михайло Михайлович спрашивает:
Мені прости цікаво. На сайті пише: "Проведено операційлікарем А.І. Соввою: 126723". Тобто, майже 127 тисяч операцій проведених однією людиною. Нескладна математика підказує, що 126723 / 365 (кількість днів у році) = 347 - тобто при 1 операції в день на таку кількість операцій пішло б 347 років. Та навіть при 10 операціях в день для цього потрібно 35 років. Дуже складно собі уявити, що хтось 35 років без перерв проводить 10 операцій кожного дня. Чи я щось не правильно розумію?
Ответ:
Стаж хирургии более 25 лет. В прошлом году врач сделал около 8000 операциий. Тут считаються не только полостные операции но и лазерные малоинвазивные. Так что счётчик очень близок к реальности. А так обычный операционный день это где-то 40 и более операций.
Вопросы к доктору 1 - 20 из 138
Начало | Пред. | 1 2 3 4 5 | След. | Конец Все