Черновцы • Ровно • Хмельницкий • Ивано-Франковск • Львов
• Тернополь • Луцк • Каменец-Подольский • Коломыя
0 800 331 331
(звонки со операторов бесплатные)

Центр Восстановления Зрения Анатолия Соввы

 - это современный центр с мощной лечебно-диагностической базой в Западной Украине. Частное медицинское учреждение создано в 1989 году.

Наши Центры прекрасно работают в таких городах Украины:  Черновцы, Хмельницкий, Ивано-Франковск, Тернополь, Каменец-Подольский, Львов, Ровно, Луцк и Коломыя.

Директором Центра является Совва Анатолий Игоревич - Заслуженный врач Украины, офтальмохирург высшей категории, кандидат медицинских наук, член Европейской и Американской ассоциации хирургов.


В Центре восстановления зрения Анатолия Соввы работает сплоченная команда профессионалов, патриотов своего дела: офтальмологи, хирурги, высококвалифицированный медперсонал. Врачи прошли подготовку в различных странах мира, о чем свидетельствуют соответствующие европейские сертификаты.

Наш коллектив стремится к тому, чтобы каждый пациент имел возможность получить качественную помощь врача-офтальмолога.

Услуги, которые предоставляет Центр:

  •  Компьютерная диагностика зрения;

  •  Лазерное лечение катаракты;

  •  Эксимерлазерных коррекция зрения;

  •  Лечение кератоконуса;

  •  Лечение глаукомы;

  •  Удаление птеригиума;

  •  Укрепление сетчатки;

  •  Детская офтальмология;

  •  Оптика.

На сегодня в Центре Восстановление Зрения Анатолия Совва проведено более 265 492 лечебно-консультативных обследований и 123 713 операций

В работе мы используем только передовые достижения мировой офтальмологии.  Работники Центра постоянно принимают участие в международных семинарах и симпозиумах.


ЗАПИШИТЕСЬ на Прием
в Удобное для Вас ВРЕМЯ
ЗАПИСАТЬСЯ

25 февраля 2022
Внимание!
Внимание! С 28.02.2022 Центр обновления зрения Анатолия Соввы приостанавливает свою работу в связи с военным положением в Украине!
ПОДРОБНЕЕ
23 декабря 2021
Центр восстановления зрения Анатолия Соввы получил диплом «Честный налогоплательщик в сфере медицины»
Центр восстановления зрения Анатолия Соввы получил диплом «Честный налогоплательщик в сфере медицины» 23 декабря 2021 состоялась торжественная церемония награждения победителей Регионального рейтинга «Честный налогоплательщик-2021».
ПОДРОБНЕЕ
23 декабря 2021
Лазерная коррекция зрения у г. Львов
Во Львове открылся обновленный Центр восстановления зрения Анатолия Соввы, где можно получить полный спектр офтальмологических услуг, начиная с простой проверки зрения и заканчивая хирургическим лечением разных недостатков зрения. Теперь в нашем Центре г. Львов проводится лазерная коррекция зрения на оборудовании 2021 производства.
ПОДРОБНЕЕ

Дуже чудова клінніка!! Приємний персонал!! Лазерна корекція зору пройшла, швидко,безболісно!! Після операції деякий час дискомфорт,та сльозотеча. Але воно того коштує!!! Почалося нове життя!!!Зір 100% на оба ока)) Рекомендую всім. Головне не боятися!! Дуже велике спасибі лікарю СОВВІ ,що подарував новий зір. У вас золоті руки.Хай вам Бог дає здоров'я та натхнення на вашу тяжку, вкрай відповідальну роботу. Ще раз вам дякую. !!!!!
Микола Михайляк
Висловлюю щиру подяку Центру "AS" а особливо Болгану Сергію Володимировичу та Дзеру Олександр Олександровичу за успішно проведену операцію 04.02.2019р. кросс-линкинга на ліве око. Сама операція пройшла швидко та безболісно. Всім рекомендую Центр "AS"!
Сафроняк Юрій Олексійович
Дякую всім лікарям, обслуговуючому персоналу клініки за чуйне професійне ставлення до хворих
Дмитро Сидорук
В цій клініці проводили мені операцію. Персонал кваліфікований та відповідальний Дякую всім лікарям, обслуговуючому персоналу клініки за чуйне професійне ставлення до хворих.
Дмитро Сидорук
я Півторан Тетяна Вікторівна була прооперована 17.10.2018 .задоволена результатом операції.сподобалось відношенння персоналу.дякую лікарям які мають великий рівень кваліфікації.
Півторан Тетяна Вікторівна
В цій клініці проводили мені операцію,персонал привітний та відповідальний!!!! Велике спасибі)
Христина
Операція пройшла успішно. Дуже задоволений, найбільше сподобалося що операція тривала 15 хв, та після операції я одразу мав покращений зір!
Туцький Дмитро
Я робила у цій клініці, лазерну корекцію зору, уже пройшов місяць, з дня операції, а я досі не можу повірити що чудеса таки існують, і зір можна повністю відновити) Я неймовірно вдячна, Анатолію Ігоровичу, та усій команді спеціалістів, які допомогли реалізувати мою мрію, а ще окрема подяка, за привітних та доброзичливих людей, які загалом там працюють.Час в клініці після операції, пройшов добре,все зрозуміло пояснили, надали усі потрібні каплі, та вітаміни, добре доглядали, та з уважністю ставились, даючи відповіді на всі питання які турбували, додому поїхала щаслива, та з новим зором. Пройшов місяць, мої очі здорові, відчуваю себе чудово, їздила на потрібні післяопераційні перевірки,і можу з впевненістю сказати,що зовсім не жалію про те,що звернулась саме сюди. Дуже вдячна за це диво, я ніби заново народилася.
Ірина Потопляк
Доброго дня! В березні, я робила корекцію на обидва ока! Чесно кажучи, зразу після операції мене дуже боліла голова! Але вже десь 1-1,5 год я реально побачила ефект.
Ольга Павлик
Операція пройшла успішно, організація роботи персоналу клініки на вищому рівні. Лікарі високої кваліфікації. Оцінка роботи – відмінно.
Стецька Тетяна Василівна
Всім доброго дня! 02.04.2018 року мені було проведено лазерну корекцію зору на ексімер-лазерному комплексі ALLEGRETTO WAVE Eve-O.Корекцію провів хірур клініки Анатолія Совви Болган С.В., за що я дуже вдячна йому та всьому персоналу клініки.
Леся Боришко
Висловлюю щиру подяку Центру "AS" за успішно проведену операцію 12.03.2018року. Дякую всім лікарям, обслуговуючому персоналу клініки за чуйне професійне ставлення до хворих.
Стецька Тетяна Василівна
12.03.2018 мені зробили лазерну корекцію! операцією дуже задоволена, результат я побачила вже практично через годину! дуже вдячна лікарю Болгану С.В. і всьому персоналу!
Оля Павлик
Я безмежно рада, що мені допомогли отримати довгоочікувану свободу від лінз та окулярів)) Мені повністю відновили зір! І все це завдяки клініці AS та офтальмохірургу Анатолію Совві!!! І я хочу звернутися до тих людей які вагаються, робити лазерну корекцію чи ні. Не бійтесь, результат перевершить всі ваші очікування! Сама операція пройшла безболісно та швидко! А лікарі тут всі привітні та уважні)) Всім раджу!!!!
Адамчук Лідія
2.05.2018 я робив корекцію в м.Чернівці сам приїхав зі м. Тернополя завдяки лікарю Анатолію Совви я почав лутше бачити в мене капець був сильно поганий зір я дуже сильно дякую що саме він повернув мені зір тому раджу в кого поганий зір звертайтесь немає чого боятись.
Ющак Андрій Богданович
У мене був діазноз міопія високого ступеня (вродженна короткозорість) Мені зробили лазерну корекцію зору. Операція пройшла успішно. Там працюють професіонали, знавці свого діла. Відношення до паціентів на високому рівні. Я рекомендую центр відновлення зору доктора Совви.
Геєць наталія. Городенка.
Багато вражень!!!! Приємних вражень!!! Сьогодні мені робили лазерну корекцію зору. Процедура не з приємних але воно того варте. Це зовсім не боляче, головне уважно слухати і виконувати те що говорить лікар, тоді результат буде кращий. Лікар завжди зі мно говорив перет тим як щось робив він мені казав що він робить для чого він це робить. Взагалі я дуже задоволена відношенням до мене. Коли я вийшла з операційної кімнати я вже краще бачила (я бачила лице секретарки яка сиділа на реєстратурі) що для мене це дивно, тому що я на витяноту руку не могла прочитати книги. Поки що, перший день, я задоволена. а дальше будем бачить. дуже Дуже задоволена. Я до останнього не могла повірити що я щось буду бачить. але я поачила який номер машини, я побачила сміття на коврику.....=) Дякую за вашу відповідальність, за вашу роботу, за вашу уважність до мене=) Особиста подяка звичайно хірургу, за серйозність і уважність до мене. Дякую
Стрілецька Катерина
Я,Табарану Микола Миколайович,28.02.18 зробив лазерну корекцію.Гарно дякую хірургу Болган С.В. ЗА ЮВЕЛІРНУ РОБОТУ!!!Також хочу подякувати всьому персоналу клініки за гарно організовану роботу та ставлення до пацієнтів!РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ ХТО МАЄ ПРОБЛЕМИ ІЗ ЗОРОМ!!!
Табарану Микола Миколайович
Хочу подякувати лікарям клініки, які допомогли мені знову дивитись на світ по новому, як здорова людина. Перш за все дякую Саші Дзеру, який проводив операцію!!!
Андрій
Велике спасибі вашій клініці за можливість побачити світ у всіх його барвах, особлива подяка моєму хірургу Болгану С.В, за фахово проведену операцію.
Марія