Чернівці • Рівне • Хмельницький • Івано-Франківськ • Львів
• Тернопіль • Луцьк • Кам’янець-Подільський • Коломия
0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Питання до лікаря

На цій сторінці Ви можете задати своє питання лікарю з Центру відновлення зору Анатолія Совви.
Відповідь ви отримаєте в найкоротші терміни на свою електронну пошту.

Будемо раді допомогти Вам!

Олександр запитує:
Доброго вечора. У мене міопія високого ступеня. Мій лікар замість лазерної корекції пропонує зробити рефракційну заміну кришталика. Скажіть будь-ласка, чи у вас можна це зробити? І якщо так то скільки це буде коштувати? Дякую!
Відповідь:
Добрий день! Все залежить від того, чи є у вас протипокази до проведення лазерної корекції зору та вашого віку. Лазерну корекцію зору рекомендовано проводити пацієнтам віком від 18 до 40 років. Якщо Вам більше 40-45 років - тоді дійсно доцільніше робити операцію по заміні кришталика. Ми проводимо такі операції. Вартість операції залежить від вартості обраного кришталика. Він підбирається разом з лікарем. Орієнтовна вартість операції по заміні кришталика складає від 9000 до 40000 грн/око.
Микола запитує:
Добрий день! Можна взнати за який час перед зустріччю до Вас потрібно записатися на корекцію зору , та скільки часу проходить від моменту першого візиту  до корекції зору.  Маю 45 років зір різко погіршився 3 роки тому з приводу праці з фарбувальними засобами і поточним погіршенням в зв'язку з віком .  Ще маю незручності з приводу проживання в регіоні де немає Ваших клінік - що можете порадити? Дякую!
Відповідь:
Добрий день! В першу чергу ми рекомендуємо пройти розширене обстеження. Завдяки йому ми зможемо дізнатись актуальний стан здоров'я Ваших очей та дізнатися, чи підходить Вам лазерна корекція зору. Як відбувається процес? Спочатку Вам потрібно пройти огляд (перед ним радимо утриматися від носіння контактних лінз орієнтовно 1-2 тижні). Якщо Вам показана лазерна корекція - Ви проходите рефракційний огляд (його проходять за 5 днів до операції; перед ним теж потрібно не користуватися контактними лінзами мінімум 2 тижні), здаєте аналізи та оперуєтеся. День операції залежить від обраного міста для операції та нашого графіку. Оперуємо орієнтовно 1-2 рази на місяць.
Яна запитує:
Доброго дня.
Погіршився зір (міопія, спазм акомодації), відхилення невелике, але замітне. Очі піддаються постійним навантаженням. Чи є апаратні або які інші процедури, що дозволять призупити прогрес, а то й відновити зір?
Відповідь:
Добрий день! Ми радимо пройти в першу чергу обстеження, щоб з'ясувати причину погіршення зору. Знаючи причину падіння зору лікар зможе підібрати правильне та ефективне лікування або підтримуючу терапію.
Карина Бабій запитує:
Доброго дня.
Яка буде ціна лазерної корекції?
З обстеженнями
Відповідь:
Добрий день! В першу чергу Вам потрібно пройти обстеження у нашому центрі. Це потрібно для того, щоб визначити, чи підходить Вам ексімерлазерна корекція зору. Рекомендуємо проходити одразу розширене обстеження, його вартість 520 грн. Якщо у вас немає протипоказів до проведення операції - то потрібно лише здати аналізи, підписати обхідний лист (усі ці дані Вам надасть Ваш особистий менеджер) та пройти рефракційне обстеження. Його вартість складає 450 грн, воно потрібне для розрахунку параметрів та для прогнозування результату. Вартість операції буде залежати від індивідуальних особливостей Ваших очей, обраного методу та лазера. На сьогодні ми можемо запропонувати провести Вам ексімерлазерну корекцію зору за ціною від 9000 грн\1 око. Будемо раді допомогти Вам повернути зір! З повагою, Центр Відновлення Зору Анатолія Совви
Юрій запитує:
Доброго дня, почав перефирійним зором бачити чорні цятки, спочатку була одна і в одному оці, а зараз стало більше, і в обох очах, не знаю чи варто варто звернутись до лікаря, чи це нормально бачити щось подібне, буду вдячний за відповідь.
Відповідь:
Добрий день! Це може бути деструкція склоподібного тіла. Ми рекомендуємо звернутися до офтальмолога та пройти огляд, щоб точно знати в чому проблема та призначити правильне лікування.
Марія запитує:
Чим відрізняється обстеження (базове від повного і розширеного). Яке потрібно пройти при катаракті?
Відповідь:
Добрий день! Обстеження відрізняються кількістю вимірів, які буде проводити лікар. При катаракті рекомендуємо проходити розширене або повне обстеження. Якщо обирати базове - то лікар Вам буде призначати ще додаткові виміри зробити, щоб мати точніші дані.
Іванна запитує:
Добрий день. Чи можна підібрати і замовити у вас жорсткі склеральні лінзи OneFit  Med у Луцьку (маю кератоконус)? Яка вартість?
Відповідь:
Добрий день. Такі лінзи підбираємо лише у м. Чернівці.
Людмила запитує:
Яка вартість операції з видалення птеригіуму? Чи потрібен час на відновлення після операції? Чи можлива операція одразу на двох очах? Дякую за відповідь.
Відповідь:
Добрий день. Ми займаємося видаленням птеригіуму. Вартість операції залежить від стадії хвороби, вона починається від 2030 грн до 3600 грн за одне око. Період реабілітації складає 1 місяць. Так, ми проводимо видалення птеригіуму на двох очах. Звертайтеся! Будемо раді Вам допомогти!
Люба запитує:
Мені 60 років. У мене падає зір. Радили оцерацію по заміні кришталика. Чи ефективно це. Чи зір буде і дальше падати
Відповідь:
Добрий день. Для того, щоб дати точну відповідь на ваше питання потрібно щоб Ви пройшли діагностику у нашому Центрі. Лікар отримає результати аналізів і зможе сказати точно, на скільки можливо повернути зір і чи можуть прогресувати вікові зміни після проведення операції. Ми будемо раді допомогти повернути Вам зір!
Наталія Б запитує:
Доброго дня!
мені ставлять / поставили діагноз вроджена висока міопія правого ока, чи є у вас варіанти лікування, корекції при такому діагнозі? чи варто приїхати на консультації до вас з Києва
Відповідь:
Добрий день. Маємо надію, що зможемо Вам допомогти. Радиом приїхати в один із наших філіалів та пройти повний огляд, щоб лікар ознайомився з Вашим діагнозом, бачив точні результати та зміг сказати точно, яке саме лікування Вам підходить.
Альона запитує:
Добрий день, сьогодні 1.06.21 року, коли Ви будете приймати пацієнтів в місті Березне Рівненської області? Чи взагалі планується у Вас ще цього року  прийом в Березному? Дякую)
Відповідь:
Добрий день! Прийом у м. Березне у червні планується 30 числа. Для запису на прийом звертайтеся за телефоном 0800331331 (дзвінки з усіх операторів безкоштовні). Просто повідомте менеджеру, куди саме Ви хочете записатися на прийом і Вас запишуть :)
Наталия запитує:
Здравствуйте. При нистагме вы делаете лазерную коррекцию!?
Відповідь:
Добрий день. На жаль, якщо у вас діагноз ністагм - то ми не зможемо провести Вам лазерну корекцію зору..
Андрій запитує:
Лікар призначив краплі травонекст. На насупний ранок білки очей в червоні, чи продовжувати капати?
Відповідь:
Добрий день! Скоріш за все Вам не підходять ці каплі. Зверніться до лікаря повторно, щоб Вам замінили краплі
Володимир запитує:
Доброго дня. Чи проводять в вашій клініці операції з видалення халязіона?
Відповідь:
Добрий день. На жаль, ми не проводимо операції з видалення халязіона. Ми радимо звернутися у поліклінніку до Вашого дитячого офтальмолога, щоб він призначив правильне лікування або порадив клініки, де проводять такі операції.
Мар'яна запитує:
Доброго дня! Чи проводите лазерну корекцію зору, мені казали, в мене астигматизм, потім короткозорість.... мене цікавить чи можна це вилікувати і скільки це коштує орієнтовно?дякую!
Відповідь:
Добрий день! Так, ми робимо лазерну корекцію зору людям з діагнозом короткозорість та астигматизм. Для того, щоб сказати точно, чи підходить Вам даний метод корекції зору потрібно пройти розширене обстеження. Після нього лікар зможе детально Вам розповісти, які саме методи корекції зору підходять у вашому випадку. Також після даного обстеження, у разі рекомендації проведення оперативного втручання, Вам підберуть методику, за допомогою якої воно буде проведено. Важливо! До проведення обстеження варто відмовитися від користування МКЛ (контактними лінзами) хоча би за 2 тижні. Перед проведенням операції також рекомендовано 2-4 тижні ними не користуватися. Вартість операції складає від 9000 грн/1 око.
Інна запитує:
Доброго дня.
Яка ціна заміни кришталиків при катаракті?
Відповідь:
Добрий день! Вартість операції залежить від обраного Вами кришталика. В першу чергу Вам потрібно пройти ретельне обстеження, щоб правильно його підібрати. У нашому Центрі є великий вибір кришталиків: мультифокальні, монофокальні, астигматичні тощо. Вартість операції складає від 9000 до 40000 грн/1 око. Все залежить від Ваших потреб, способу життя та фінансової можливості. Звертайтеся, будемо раді допомогти повернути Вам зір!
Інна запитує:
доброго дня. Підкажіть, будь ласка, яка ціна лікування при катаракти?
Відповідь:
Добрий день. Вартість лікування катаракти залежить від підібраного саме для Вас кришталика, який буде підходити під ваші потреби та спосіб життя. Вартість заміни кришталика скаладає від 9000 грн до 40 000 грн за 1 око.
Яна запитує:
Доброго дня. Хочу зробити лазерну корекцію зору, маю короткозорість, 10% зору. Мені 18 виповниться в вересні, чи можна буде зробити операцію в червні? Дуже чекаю відповіді. Наперед дякую
Відповідь:
Добрий день. Лазерну корекцію можна робити лише коли людина повнолітня, тобто має повні 18 років. До цього віку можуть відбуватися зміни показників ока, це пов'язано з ростом організму та відповідною зміною довжини ока. Саме через це лікарі не радять робити лазерну корекцію зору дітям. Будемо раді допомогти повернути Вам зір восени, як тільки Ваш вік перестане бути протипоказом!
Михайло запитує:
Доброго дня чи роблять в луцьку операцію на косоокість і в яку ціну це буде
Відповідь:
Добрий день. Ми не лікуємо косоокість.
Ольга запитує:
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи ви лікуєте косоокість? Яка ціна?
Відповідь:
Добрий день. Ні, лікуванням косоокості ми не займаємося
Питання до лікаря 1 — 20 з 163
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі