Чернівці • Рівне • Хмельницький • Івано-Франківськ • Львів
• Тернопіль • Луцьк • Кам’янець-Подільський • Коломия
0 800 331 331
(дзвінки з усіх операторів безкоштовні)

Питання до лікаря

На цій сторінці Ви можете задати своє питання лікарю з Центру відновлення зору Анатолія Совви.
Відповідь ви отримаєте в найкоротші терміни на свою електронну пошту.

Будемо раді допомогти Вам!

Інна запитує:
Доброго дня.
Яка ціна заміни кришталиків при катаракті?
Відповідь:
Добрий день! Вартість операції залежить від обраного Вами кришталика. В першу чергу Вам потрібно пройти ретельне обстеження, щоб правильно його підібрати. У нашому Центрі є великий вибір кришталиків: мультифокальні, монофокальні, астигматичні тощо. Вартість операції складає від 9000 до 40000 грн/1 око. Все залежить від Ваших потреб, способу життя та фінансової можливості. Звертайтеся, будемо раді допомогти повернути Вам зір!
Інна запитує:
доброго дня. Підкажіть, будь ласка, яка ціна лікування при катаракти?
Відповідь:
Добрий день. Вартість лікування катаракти залежить від підібраного саме для Вас кришталика, який буде підходити під ваші потреби та спосіб життя. Вартість заміни кришталика скаладає від 9000 грн до 40 000 грн за 1 око.
Яна запитує:
Доброго дня. Хочу зробити лазерну корекцію зору, маю короткозорість, 10% зору. Мені 18 виповниться в вересні, чи можна буде зробити операцію в червні? Дуже чекаю відповіді. Наперед дякую
Відповідь:
Добрий день. Лазерну корекцію можна робити лише коли людина повнолітня, тобто має повні 18 років. До цього віку можуть відбуватися зміни показників ока, це пов'язано з ростом організму та відповідною зміною довжини ока. Саме через це лікарі не радять робити лазерну корекцію зору дітям. Будемо раді допомогти повернути Вам зір восени, як тільки Ваш вік перестане бути протипоказом!
Михайло запитує:
Доброго дня чи роблять в луцьку операцію на косоокість і в яку ціну це буде
Відповідь:
Добрий день. Ми не лікуємо косоокість.
Ольга запитує:
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи ви лікуєте косоокість? Яка ціна?
Відповідь:
Добрий день. Ні, лікуванням косоокості ми не займаємося
Галина запитує:
У 5-рiчноi донечки не проходить ячмiнь нижньоi повiки 4-й тиждень. Можливо це халязioн. Чи Можна вирiшити цю проблему у вашiй клiнiцi?
Відповідь:
Добрий день. На жаль, ні. Ми радимо звернутися у поліклінніку до Вашого дитячого офтальмолога, щоб він призначив правильне лікування.
Лариса запитує:
Доброго дня! Чи буде безкоштовна консультація та обстеження дитині віком 9 років, якщо є електронне направлення педіатра?
Відповідь:
Добрий день! Так, при наявності направлення від педіатра у нас можна пройти безкоштовний дитячий огляд та отримати консультацію лікаря. Дитячий прийом проводимо у таких містах: Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк та Кам'янець-Подільський.
Лариса запитує:
Доброго дня
Чи робите ви у клініці лазерну корекцію зору?яка ціна операціі??за ск часу потоібно записуватись на операцію?)
Відповідь:
Добрий день! Так, у Центрі Відновлення зору Анатолія Совви проводяться такі операції. Вартість операції складає від 9000 грн за 1 око. Для того, щоб сказати точно, чи підходить Вам даний метод корекції зору потрібно пройти розширене обстеження. Після нього лікар зможе детально Вам розповісти, які саме методи корекції зору підходять саме Вам. Також після даного обстеження, у разі рекомендації проведення оперативного втручання, Вам підберуть методику, за допомогою якої воно буде проведено. Важливо! До проведення обстеження варто відмовитися від користування МКЛ (контактними лінзами) хоча би за 2 тижні. Перед проведенням операції також рекомендовано 2-4 тижні ними не користуватися. Запис на операцію відбувається вже після проведення рефракційного обстеження (розрахунок та прогноз результатів). Його проводять за 1-2 тижні до лазерної корекції зору. Радимо записатися до нас на обстеження та отримати більш розгорнуті відповіді на Ваші запитання :)
Едуард запитує:
16.04.21 проходив перед операційне обстеження. Сказали що дизконфорт від капель буде до 3-х годин. Пройшло 48 годин, значки так само розширенні, бачу погано. Чому?
Відповідь:
Добрий день! Реакція на дії капель у кожної людини індивідуальна. Зазвичай, їх дія проходить до ранку наступного дня, але бувають випадки, як у вас, коли потрібно більше часу. За 2-3 дні дія капель має повністю пройти. Якщо дискомфорт залишиться і надалі - зверніться до лікаря, який проводив Вам огляд.
Ігор запитує:
Чи можна робити лазерну корекцію зору, при поганому зорі але без проблем з катарактою і так далі ?
Відповідь:
Добрий день! Так, можна! Лазерну корекцію зору роблять людям, у яких є такі вади зору: міопія (короткозорість), гіперметропія (далекозорість), астигматизм. Для лікування інших захворювань даний метод не підходить.
Данилко Олександр Петрович запитує:
Доброго дня, хочу запитати чи в вашій клініці виконують лазерну корекцію зору по технології Femto LASIK, якщо так то яка ціна даної операції?
Відповідь:
Доброго дня. Ми відмовилися від цієї технології.
Николайчук Ганна запитує:
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, моя мама осліпла та лікарі кажуть, що нерв відмер, чи можливо щось у даній ситуації зробити, аби вона хоч трошки бачила?
Відповідь:
Доброго дня. На жаль ні.
Гурський Андрій Андрійович запитує:
Доброго дня в мого знайомого є інвалідність і через це у нього косина ока чи можна це якось вилікувати. Діагноз лівобічний гімапарез
Відповідь:
Доброго дня. Нажаль ми не зможемо Вам допомогти.
Марія запитує:
Доброго дня) у вас проводять оперативні втручання для усунення косоокості? Якщо так, то яка ціна?
Відповідь:
Доброго дня. На жаль ні.
Чобану Любов Йосипівна запитує:
Доброго Дня! 30 жовтня я була на прийомі у лікаря, мені підібрали лінзу і дали замовлення, коли буде можна забрати???
Відповідь:
Добрий день. Ваші лінзи замовили, строк виготовлення від 1 до 2 місяців. Тільки вони будуть доставлені, то Вас одразу запросять до нас в Центр. Лікар Вам особисто передзвонить.
Дронь Ігор Анатолійович запитує:
Доброго дня, у мене є таке питання, давно хочу і думаю зробити лазерну корекцію зору, наразі -5 праве око і -4 ліве, і так вже тримається років 15, я сам з Чернівців, але тимчасово закордоном, напишіть будь ласка, яка вартість + - послуги з лазерної корекції відновлення зору і чи є якись термін точний скільки у мене протримається відновлений зір?? Дякую гарно за відповідь..
Відповідь:
Доброго дня. Вартість починається від 10000 грн за одне око. Зір не має погіршуватись після корекції якщо не буде травм або провокуючих факторів.
Nadia запитує:
Чи можна робити лазерну корекцію при -9(короткозорість)?
Відповідь:
Треба зробити розрахунок операції.
Чабан Анатолій запитує:
Доброго дня! У моєї дружини поставили діагноз токсоплазмоз , проявився погіршенням зору на лівому оці (пляма по середині ока,через яку не видно).Хворобу "залякували",та зір не покращився. Чи лікується така проблема у Вашій клініці? Дякую.
Відповідь:
Доброго вечора. На жаль ми не можемо Вам допомогти.
Kateryna запитує:
Доброго дня! Які ціни у вас на методи lasek/super lasek ? Та в якому місті ви робите операції по таким методам?
Відповідь:
Доброго вечора. Вартість від 10000 грн за одне око. Корекція проводиться в Чернівцях, Хмельницькому, Івано-Франківському, Рівному, Тернополі
Устенко Павло запитує:
Доброго дня. Яка ціна лазерної корекції зору на два ока.
Відповідь:
Доброго вечора. Вартість від 10000 грн за одне око.
Питання до лікаря 1 — 20 з 148
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі